Nieuws Banner

12e Bier tweedaagse 'Bierproevers Noord-Limburg' met Zonderik Tripel van het vat

12e Bier tweedaagse 'Bierproevers Noord-Limburg' met Zonderik Tripel van het vat

Dit weekend organiseren de 'Bierproevers Noord-Limburg' hun twaalfde bier tweedaagse in Bree.

Meer dan 60 verschillende bieren en uiteraard ook Zonderik Tripel (4e brouwsel 2009) van het vat.

Zaterdag 31 oktober 2009 van 18.00u tot 01.00uZondag 01 november 2009 van 13.00u tot 22.00u

De Barier, Barrierstraat 11, Bree (Voorheen Parochiaal Tehuis Gerdingen)

Info: Bierproevers Noord-Limburg is de nieuwe naam van de Breese Beerprevers.

Wij zijn een toffe biervereniging met mensen die graag eens een lekker glas bier drinken en geïnteresseerd zijn in de rijke biercultuur.Om die cultuur beter te leren kennen, houden wij maandelijks een bierdegustatie. We proeven dan een vijftal bieren, die we beoordelen op aroma, smaak, afdronk,… We besteden meestal ook aandacht aan de achtergrond van die bieren. Het is dus niet de bedoeling ons lazarus te drinken, maar wel om bieren te leren proeven en kennen in een gezellige sfeer.Naast deze degustaties organiseren we jaarlijks nog enkele andere activiteiten. Die zijn er om de Belgische biercultuur en onze vereniging te promoten: de Bier-2-daagse, uitstappen, Bier-van-de-maand-actie, degustaties op verplaatsing,..Momenteel telt onze vereniging 62 leden! Bierproevers Noord-Limburg is een lidvereniging van Zythos vzw, de nationale biervereniging. Al onze leden zijn automatisch lid van Zythos en ontvangen de Zytholoog, Tijdschrift voor de Belgische Biercultuur.

Columbus Management BVBA hosted by Hostyou powered by Sycro

Comments